Background Image

Industrieel museum weer o...

 
 
 

Museum weer open sinds 5 juni

De corona cijfers gaan meer en meer de goede kant op. De daarmee samenhangende aangekondigde versoepelingen geven aan dat het museum vanaf zaterdag 5 juni weer publiek mag toelaten. Daarmee zal dan een eind komen aan de gedwongen sluiting van bijna ZEVEN maanden.
We hopen dus snel weer bezoekers te verwelkomen. Wel graag even vooraf tickets online bestellen.

 

Deze luchtfoto is van de Suikerfabriek. Deze prent met "onze suikerloods" in het midden dateert uit de jaren twintig van de vorige eeuw. Wist je overigens dat in de sluitingsperiode de suikerloods, waarin we gehuisvest zijn, een eeuw oud is geworden? 

 
 
 

Vriendenpas

 
 
 

Wil je vaker ons museum bezoeken, dan hebben we een leuke tip! Je kunt nu een vriendenpas bestellen. Voor slechts 25 euro kun je een jaar lang zo vaak ons museum bezoeken als je wilt. En elke keer mag je ook gratis iemand meenemen! Leuk dus om je familie of vrienden kennis te laten maken met ons museum. Met twee keer het museum bezoeken heb je dus de aankoop van je kaart er al uit. De vriendenpas is geldig tot één jaar na aankoop. Hier bestel je je vriendenpas.

 
 
 

Nieuws

 
 
 

 

Audiotour tijdens museumbezoek

Om je bezoek aan het Industrieel Museum Zeeland te verrijken hebben de gidsen een online audiotour tour langs de collectie ontwikkeld. Hiermee kun je op diverse plaatsen in het museum een korte gesproken tekst beluisteren.

 
     

Lees meer

   
 
           
 

 

Onderhoud stoommachinemodel vordert gestaag

In januari kreeg het Industrieel Museum Zeeland een schaalmodel van de stoommachine van de glasfabriek in bruikleen van het museum Stoomtrein Eeklo Maldegem. Momenteel zijn we druk bezig met de restauratie ervan.

 
     

Lees meer

   
 
           
 

 

Weet jij een leuke naam?

Onze vrijwilligers maken momenteel, in samenwerking met kunstenaar Ton Koops, een kunstwerk van de onderdelen van het aandrijfmechanisme van oude sluisdeuren. We zoeken nog een naam!

 
     

Lees meer

   
 
           
 

 

Nieuwsbrief 29 mei 2021

 
 
 

Museum weer open op 5 juni

De corona cijfers gaan meer en meer de goede kant op. De daarmee samenhangende aangekondigde versoepelingen geven aan dat het museum vanaf zaterdag 5 juni weer publiek mag toelaten. Daarmee zal dan een eind komen aan de gedwongen sluiting van bijna ZEVEN maanden.
We hopen dus snel weer bezoekers te verwelkomen. Wel graag even vooraf tickets online bestellen.

 

Deze luchtfoto is van de Suikerfabriek. Deze prent met "onze suikerloods" in het midden dateert uit de jaren twintig van de vorige eeuw. Wist je overigens dat in de sluitingsperiode de suikerloods, waarin we gehuisvest zijn, een eeuw oud is geworden? 

 
 
 

Vriendenpas

 
 
 

Wil je vaker ons museum bezoeken, dan hebben we een leuke tip! Je kunt nu een vriendenpas bestellen. Voor slechts 25 euro kun je een jaar lang zo vaak ons museum bezoeken als je wilt. En elke keer mag je ook gratis iemand meenemen! Leuk dus om je familie of vrienden kennis te laten maken met ons museum. Met twee keer het museum bezoeken heb je dus de aankoop van je kaart er al uit. De vriendenpas is geldig tot één jaar na aankoop. Hier bestel je je vriendenpas.

 
 
 

Nieuws

 
 
 

 

Audiotour tijdens museumbezoek

Om je bezoek aan het Industrieel Museum Zeeland te verrijken hebben de gidsen een online audiotour tour langs de collectie ontwikkeld. Hiermee kun je op diverse plaatsen in het museum een korte gesproken tekst beluisteren.

 
     

Lees meer

   
 
           
 

 

Onderhoud stoommachinemodel vordert gestaag

In januari kreeg het Industrieel Museum Zeeland een schaalmodel van de stoommachine van de glasfabriek in bruikleen van het museum Stoomtrein Eeklo Maldegem. Momenteel zijn we druk bezig met de restauratie ervan.

 
     

Lees meer

   
 
           
 

 

Weet jij een leuke naam?

Onze vrijwilligers maken momenteel, in samenwerking met kunstenaar Ton Koops, een kunstwerk van de onderdelen van het aandrijfmechanisme van oude sluisdeuren. We zoeken nog een naam!

 
     

Lees meer

   
 
           
 
 
 
 

Adres
Westkade 114
4551 LA Sas van Gent

Contact
Tel: +31 (0) 115 69 09 85
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.